Par bulduruvillas.lv

Eklskuzīvais projekts "Bulduru villas" izveidots klusā un elegantā privātmāju un elitāru dzīvojamo māju rajonā Bulduru prospektā pie pašas jūras, kur nav tūristu drūzmas un ikdienas kņadas.

Rajona izsmalcinātā un ekskluzīvā apbūve, kura saplūst ar apkārtējo vidi veido īpašu gaisotni klusā un mierīgā vakarā. Tomēr netālu atrodas gan Raga kāpas dabas parks, gan atpazītami restorāni, gan SPA kompleksi un Dzintaru koncertzāle.

Fantastiskā un modernā arhitektūra, labiekārtotā teritorija ar skaistām puķu dobēm, koptiem celiņiem, tikko nopļautu mauriņu un atpūtas terasēm, un nesteidzīgām sarunām bagātina Jūsu ikdienu ar dabas tuvumu.

Bulduru villu galvenā pievilcība ir jūras tuvums, tās no jūras šalkoņas viļņiem, samtaini baltsniegotās pludmales un jūras vēja glāstiem atdala vien pāris desmitu metru platā kāpu zona.

Tas viss šeit ir iespējams: pastaigas ar ģimenes mīluļiem pa priežu silu, rīta skrējiens pa pludmali, nesteidzīga atpūta jūras smiltīs, izbraucieni ar velosipēdiem pa celiņiem un meditācija saules pielietajās kāpās.

Bulduru villas un daba sper soli Jums pretīm.